Pomóż ocalić życie bezbronnemu

2Sukces Antoniego na XIV Ogólnopolskim Konkursie o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”!
W dniu 07. kwietnia 2018 r. w Częstochowie na Jasnej Górze odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród XIV edycji Konkursu o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki dla młodzieży gimnazjalnej oraz szkół ponadgimnazjalnych „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”. Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Prace konkursowe oceniano w następujących kategoriach: literackiej, multimedialnej i plastycznej.
Z naszej Szkoły, prace konkursowe przygotowali: Marta Waścińska z kl. III Liceum Ogólnokształcącego (plastyczną) oraz troje uczniów z klasy II b Gimnazjum: Katarzyna Wiśniewska (plastyczną), Joanna Sierpowska (multimedialną) oraz Antoni Czwojda (literacką), które pod koniec stycznia br. zostały przesłane do Organizatora konkursu.

 
 
 


Do grona dwudziestu dwojga laureatów konkursu został zaliczony także Antoni Czwojda, który na Jasnej Górze odebrał nagrodę pieniężną oraz drobne upominki rzeczowe za zajęcie III miejsca w kategorii literackiej.
Nawiedzenie Jasnogórskiego Sanktuarium oraz spacer po Częstochowie, czemu sprzyjała prawdziwie wiosenna, słonecznej aura, dopełniły wspaniałe wrażenia i radość z otrzymanej nagrody.
Antoniemu serdecznie gratulujemy sukcesu!!!!