Rekrutacja

Dziennik

Poczta

 

 • Wirtualna gazetka szkolna

  W naszej Szkole powstał nowy projekt - Wirtualnej Gazetki Szkolnej. Zapraszamy do aktywnego udziału w redagowaniu !!!
 • Rekrutacja - klasa 1

  Dyrektor Szkoły informuję, że zgłoszenia (druk do pobrania w sekretariacie szkoły lub ze strony szkoły) dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego w obwodzie szkoły dokonuje Rodzic/Opiekun prawny w terminie od 22 stycznia 2024r. do 02 lutego 2024r. do godz. 15.00.
 • Rekrutacja - szkoły ponadpodstawowe

  Procedura rekrutacyjna do publicznych szkół ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Górka na rok szkolny 2023/2024

Utalentowana setka! Prawie tylu uczniów ZSMG zgłosiło się do „Gali Talentów i Pasji” z czego prawie pięćdziesięcioro zaprezentowało się przed komisją konkursową na żywo. Była to VIII odsłona tej imprezy w naszej szkole i po raz kolejny przekonaliśmy się, że talent niejedno ma imię. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, plastyczne, muzyczne, kulinarne, nie zabrakło występów recytatorskich, popisów sportowych, a także animacji komputerowej, umiejętności tworzenia biżuterii czy wykonania makijażu. Sponsorem nagród dla zwycięzców byli: Rada Rodziców Zespołu Szkół w Miejskiej Górce oraz firma Walbet A D K Walkowiak Spółka.

Nagrody w kategorii: ULUBIENIEC PUBLICZNOŚCI otrzymali:

 • Maria Drewniak (klasa 1a)
 • Anna Niwczyk (klasa 5b), Aleksandra Kaczała (klasa 5c), Alicja Pawlicka (klasa 5c)
 • Olaf Lokś i Franciszek Woźniak (klasa 2LAP i klasa 1LB)

Nagrody w kategorii: WYSTĘP NA ŻYWO otrzymali:

 • Krystian Nawrocki (klasa 1a)
 • Oliwia Małagowska (klasa 6a)
 • Olaf Lokś i Franciszek Woźniak (klasa 2LAP i klasa 1LB)

Nagrody w kategorii: PRACA PLASTYCZNA otrzymali:

 • Julia Szotkiewicz (klasa 2c)
 • Lena Giezek (klasa 5c)
 • Oliwia Krajka (kasa 7b)
 • ex aequo Alicja Nowakowska (klasa 2LAP) i Martyna Barteczka (klasa 2LCP)

Nagrody w kategorii: NAGRANIE otrzymali:

 • Joanna Łączna (klasa 3a)
 • Bruno Grędziak (klasa 6b)
 • Zofia Maćkowiak (7b)
 • Roksana Bzodek (klasa 2LCP)

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i… do zobaczenia za rok!

 

 

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia poniższych stron.

Serdecznie polecamy niżej prezentowane projekty. Z pewnością znajdziecie tam coś interesującego!

 

Kategorie

Media Społecznościowe

Informacja o ciasteczkach
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Zdecyduj, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne. W każdej chwili wybór można zresetować korzystająć z podstawowych funkcji przeglądarki.