Rekrutacja

Dziennik

Poczta

 

24.11.2022 w Zespole Szkół gościliśmy naszą absolwentkę, Magdalenę Stelmach. Magda po ukończeniu Naszej Szkoły kontynuowała edukację na Politechnice Poznańskiej na kierunku budownictwo, gdzie uzyskała tytuł magistra inżyniera budownictwa. Obecnie pracuje w lokalnej firmie budowlanej kierując pracami budowlanymi. Realizuje i nadzoruje budowę mieszkań, bloków czy też modernizacje budynków. W trakcje spotkania młodzież klasy 3LAP miała okazje zapoznać się z przebieganiem studiów na „polibudzie” przedmiotami specjalistycznymi, życiem studenckim jak również wspomnieniami z czasów szkolnych w ZS Miejska Górka. Spotkanie okazało się tak interesujące, że Magda zgodziła się na jeszcze jedną wizytę w szkole. Zapraszamy w grudniu, do zobaczenia.

  • Wirtualna gazetka szkolna

    W naszej Szkole powstał nowy projekt - Wirtualnej Gazetki Szkolnej. Zapraszamy do aktywnego udziału w redagowaniu !!!
  • Rekrutacja - klasa 1

    Dyrektor Szkoły informuję, że zgłoszenia (druk do pobrania w sekretariacie szkoły lub ze strony szkoły) dziecka do klasy pierwszej zamieszkałego w obwodzie szkoły dokonuje Rodzic/Opiekun prawny w terminie od 22 stycznia 2024r. do 02 lutego 2024r. do godz. 15.00.
  • Rekrutacja - przedszkole 2024-2025

    Procedura rekrutacyjna do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Górka na rok szkolny 2023/2024

Zapraszamy do odwiedzenia poniższych stron.

Serdecznie polecamy niżej prezentowane projekty. Z pewnością znajdziecie tam coś interesującego!

 

Kategorie

Media Społecznościowe

Informacja o ciasteczkach
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Zdecyduj, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne. W każdej chwili wybór można zresetować korzystająć z podstawowych funkcji przeglądarki.