WYJĄTKOWY WIECZÓR

14 października w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie, która stało się okazją do zaprezentowania montażu słowno-muzycznego, przygotowanego przez uczniów i pracowników szkoły. Wyjątkowość tej imprezy polegała na tym, że przyświecał jej szczególnie szczytny i szlachetny cel charytatywny – zebranie pieniędzy na leczenie uczennicy naszej szkoły.
Wzruszająca poezja autorstwa uczniów naszej szkoły, oprawiona przepięknym śpiewem, wymownie wybrzmiewała na ustach młodego pokolenia i sprawiła, że uroczystość ta miała niezwykły i wzruszający charakter.


To niepowtarzalne wydarzenie artystyczne, umiejscowione w specjalnie przygotowanej scenerii i zorganizowane we wzniosłym celu, zaktywizowało oraz połączyło nie tylko szkolną, ale i lokalną społeczność.
Gości przyjęto słodkim poczęstunkiem, podczas którego była okazja do wymiany wrażeń. Uczestnicy mogli wziąć również udział w zorganizowanym kiermaszu charytatywnym. W czasie spotkania nie zabrakło gestów solidarności, życzliwości i wdzięczności.
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i realizacji wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.