Lista stypendystów za II półrocze roku szkolnego 2015/2016

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:

 

Liceum Ogólnokształcące:

1. Edyta Dubicka, kl. 3LO

2. Alicja Pawlak, kl. 3 LO

 

Gimnazjum:

1. Kinga Śmierzchała, kl. 3AG

2. Julia Juskowiak, kl. 3BG

3. Jakub Pawlicki, kl. 3BG

4. Zuzanna Sroka, kl. 3BG

5. Szymon Strugała, kl. 2AG

6. Eliza Malcherek, kl. 2BG

7. Dominika Wojtaszek, kl. 2BG

8. Maja Wróblewska, kl. 2BG

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

1. Magdalena Krzyżoszczak, kl. 3a ZSZ

2. Zuzanna Czajka, kl. 2a ZSZ

Stypendyści 2015/2016

Lista stypendystów za I półrocze roku szkolnego 2015/2016

 

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:

 

Liceum Ogólnokształcące:

1. Adrian Bożko, kl. 1 LO

2. Wiktor Miedziński, kl. 1 LO

3. Alicja Pawlak, kl. 2 LO

 

Gimnazjum:

1. Nicole Zawidzka, kl. 3b gim.

2. Joanna Młoda, kl. 3b gim.

3. Kinga Krzyżoszczak, kl.3b gim.

4. Michalina Kędzia, kl. 3b gim.

5. Milena Karolczak, kl. 3b gim.

6. Beata Szotkiewicz, kl. 3a gim

7. Patrycja Frąckowiak, kl. 2a gim.

8. Kinga Śmierzchała, kl. 2a gim.

9. Zuzanna Sroka, kl. 2b gim.

10. Jakub Pawlicki, kl. 2b gim.

11. Julia Juskowiak, kl. 2b gim.

12. Dominika Wojtaszek, kl. 1b gim.

13. Eliza Malcherek, kl. 1b gim.

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

1. Magdalena Krzyżoszczak, kl. 2a ZSZ

 

 

Stypendyści 2014 / 2015

Lista stypendystów za II półrocze roku szkolnego 2014/2015

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:

Liceum Ogólnokształcące:

  1. Weronika Wachowiak, kl. 2 LO
  2. Alicja Szwarc, kl. 2 LO
  3. Alicja Pawlak, kl. 2 LO
  4. Marta Pawlicka, kl. 3 LO
  5. Błażej Osiński, kl. 3 LO
  6. Aleksandra Młoda, kl. 3 LO
  7. Wiktoria Kowalewska, kl. 3 LO
  8. Kinga Kmieć, kl. 3 LO

 

Gimnazjum:

  1. Nicole Zawidzka, kl. 3b gim.
  2. Joanna Młoda, kl. 3b gim.
  3. Kinga Krzyżoszczak, kl.3b gim.
  4. Michalina Kędzia, kl. 3b gim.
  5. Milena Karolczak, kl. 3b gim.
  6. Beata Szotkiewicz, kl. 3a gim
  7. Dominika Bachar, kl. 3a gim
  8. Jagoda Wencel, kl. 3a gim
  9. Klaudia Plewa, kl. 3c gim
  10. Patrycja Frąckowiak, kl. 2a gim.
  11. Kinga Śmierzchała, kl. 2a gim.
  12. Kacper Rakowski, kl. 2a gim.
  13. Zuzanna Sroka, kl. 2b gim.
  14. Julia Juskowiak, kl. 2b gim.
  15. Jakub Pawlicki, kl. 2b gim.
  16. Aleksandra Walkowiak, kl. 2b gim.


Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

  1. Magdalena Krzyżoszczak, kl. 2a ZSZ
  2. Magdalena Kaczmarek, kl. 3b ZSZ

Stypendyści 2014/2015

Lista stypendystów za I półrocze roku szkolnego 2014/2015

 

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:

1. Adam Stachowski, kl. 3 LO

2. Dominika Przewoźna, kl. 3b gim.

3. Adrian Bożko, kl. 3b gim.

4. Beata Szotkiewicz, kl. 2a gim

5. Michalina Kędzia, kl. 2b gim.

6. Kinga Krzyżoszczak, kl.2b gim.

7. Nicole Zawidzka, kl. 2b gim.

8. Milena Karolczak, kl. 2b gim.

9. Zuzanna Sroka, kl. 1b gim.

10. Jolanta Szymkowiak, kl. 3 a ZSZ

 

Stypendium Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe:

1. Wojciech Śliwa, kl. 2a gim.

2. Jakub Szymkowiak, kl. 2c gim.

3. Patryk Krysmann, kl.1d gim.

Podkategorie