WIELKI SUKCES LICEALISTÓW

Wiktor Miedziński, Beata Szotkiewicz i Patrycja Lorenc pod opieką Pani Małgorzaty Czapiewskiej wrócili z torbą pełną wielkich NAGRÓD.
W sobotę, 3 grudnia, licealiści uczestniczyli w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Stanisławie Mikołajczyku, który odbył się na wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Etap finałowy składał się z dwóch części: pisemnej oraz ustnej. Część pisemna miała formę testu. Część ustna polegała na rozmowie
z Komisją Konkursową. Pytania Komisji dotyczyły wybranego tematu eseju, który uczniowie musieli przesłać wcześniej do oceny.
Do części ustnej kwalifikowała się tylko dziesiątka uczestników. Nasza cała TRÓJKA okazała się bezkonkurencyjna.
Ostateczny wynik Konkursu ustalano na podstawie sumy punktów, a nie bez znaczenia była również wartość pracy pisemnej. Rywalizacja była bardzo zacięta, Komisja podkreśliła wysoki poziom merytoryczny uczestników. Ale nasi i tym razem „zgarnęli” wszystko.
Wiktor Miedziński zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej a grupowo sklasyfikowano naszą drużynę….. także na pierwszym miejscu!!!
W nagrodę Wiktor otrzymał tablet, a dziewczyny bony upominkowe EMPIKU.
Ale to nie wszystko. Jeszcze nagroda główna i to jaka!!!!!!!!!!!!!!! WYJAZD do Brukseli.
Uczniom gratulujemy, a fundatorom nagród dziękujemy. Za nagrody indywidualne dziękujemy Towarzystwu im. Stanisława Mikołajczyka w Poznaniu a za wyjazd do Parlamentu Europejskiego dziękujemy europosłowi, Panu Andrzejowi Grzybowi.