Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 1678

PONIEDZIAŁEK – 19.10.2020

zajęcia za p. K. Maciejak
6. 4b – do domu, uczniowie oczekujący na ZRU zajęcia w świetlicy pod opieką p. M. Grobelnej
7. 1b rew. – zajęcia odwołane

zajęcia za p. B. Teodorczyka
1. 6z – przychodzi na 835
2. 6d – zajęcia w świetlicy pod opieką p. A. Kaczmarka
3. 6c – zajęcia w świetlicy pod opieką p. A. Kaczmarka
4. 7a – p. M. Ciesielska (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. K. Synorackiego
1. 2LAP – zajęcia odwołane
2. 8b – p. W. Dróżniewicz (zajęcia biblioteczne)
3. 3AZ – zajęcia odwołane
4. 8a – zajęcia w świetlicy pod opieką p. A. Kaczmarka
5. 7c – p. K. Zelek (informatyka z lekcji 7)

zajęcia za p. A. Teodorczyk
4. 7b – p. R. Ratajczyk (matematyka z lekcji 7)
6. 7c – do domu
7. 7a – do domu

zajęcia za p. D. Szalkowska-Kupczyk
od 700 do 830 OP – p. B. Krawczyk

zajęcia za p. D. Skrzypczak-Zelek
3. 1a – p. A. Ptak (wych. fiz.)
4. 1a – p. A. Walkowiak - Stefan (edukacja wczesnoszkolna)
6. 1a – p. A. Ptak (edukacja wczesnoszkolna)
7. 1b rew. – zajęci odwołane

•klasa 8a – przychodzi na 835 (lekcja odpracowana 15-10-2020 r. na lekcji 3 )
•klasy 7a/7b/7c/7d – ZRU z p. M. Ciesielską z lekcji 8 odwołane
•klasy 7a/7b/7c – zdw z p. R. Ratajczyk z lekcji 8 przeniesione na lekcję 7
•klasy 7d – zdw z p. R. Ratajczyk z lekcji 8 odwołane
•dyżur za p. B. Teodorczyka po lekcji 2 pełni p. D. Kempa (budynek P)

•dyżur za p. K. Synorackiego po lekcji 2 pełni p. B. Gubańska (budynek G)
•dyżur za p. K. Synorackiego po lekcji 4 pełni p. A. Możejko (budynek G)
•dyżur za p. A. Teodorczyk po lekcji 5 pełni p. R. Szkaradek (budynek G)
•dyżur za p. A. Teodorczyk po lekcji 6 pełni p. R. Ratajczyk (budynek G)

Klasy LO i BSIS - nauczanie zdalne

PRZYDZIAŁ SAL W DNIU 19.10.2020 r.

L.

7a

7b

7c

7d

8a

8b

1.

G28

G2

G3

G29

G40

G48

2.

G28

G2

G3

G29

G40

G48

3.

G28

G2

G3

G29

G40

G48 (KB)/

G30A (AW)

4.

G28

G2

G3

G29

G40

G48

5.

G28

G2

G35

G29

H34

G48

6.

G28 (AB)/

H33 (MC)

G2

G3

G29

G40

G48

7.

G2 (RT)

G2 (RT)

G2 (RT)

G40 (GK)/

H33 (AB)

G40 (GK)/

H33 (AB)

8.

G40 (BW)

G40 (BW)

Cofnij