Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 923

PIĄTEK – 06.12.2019

zajęcia za p. I. Łapka
1. 7b – przychodzi na 835
2. 1LAP – p. B. Wiśniewska (doradztwo zawodowe)
3. i 4. 2LO – p. V. Nowak (matematyka)
6. 2LO – p. A. Waloszek (j. niemiecki)
7. i 8. 2LO j. pol_r – p. K. Szymanowska (j. polski)

zajęcia za ks. P. Przydrożnego 
1. 6b – p. B. Gubańska (religia)
2. 7a – p. B. Gubańska (religia)
3. 6c – p. B. Szkaradek (religia)
5. 6d – p. M. Grobelna (zajęcia w świetlicy)

zajęcia za p. A. Iżykowską
1. 3LO – przychodzi na 835
2. 1AG WDŻR – zajęcia odwołane
3. 5c – p. D. Kempa (j. polski z lekcji 6)
4. 7b – p. K. Huchrak (matematyka)
5. 4a – p. R. Musioł (j. polski)
6. 5z – do domu lub zajęcia w świetlicy pod opieką p. M. Grobelnej

zajęcia za p. A. Barteczka
1. 1AG/1BG rew. – p. K. Huchrak (cała grupa)
3. 1LAP – warsztaty w sali 35
6. 8b – p. K. Huchrak (matematyka)
7. 8c – do domu

zajęcia za p. K. Banaszczak
1. 8c – przychodzi na 835
3. 8a – p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
5. 7a – p. J. Maćkowiak (zajęcia opiekuńcze)
6. 8c – do domu
7. 7b – p. A. Waloszek (j. niemiecki – cała klasa)
9. 1AP – do domu

zajęcia za p. A. Walkowiak-Stefan
2. 1c – przychodzi na 930 lub zajęcia w świetlicy
3. 1c – p. D. Kasprzak (edukacja wczesnoszkolna)
4. 1c – p. A. Piotrowiak (zajęcia opiekuńcze z j. angielskiego)
5. 1c – p. M. Kędzia (wych. fiz.)

zajęcia za p. K. Zbaraż
1. i 2. 5c/5d – p. A. Pietrula i p. J. Krenz (wych fiz. – całe klasy)
1. 5z – przychodzi na 835
2. 5z – p. R. Ryś (j. angielski)
3. 4a – p. A. Kaczmarek (matematyka)
4. i 5. 6b – p. J. Krenz (wych fiz. – cała klasa)
4. 6a – p. A. Kaczmarek (zajęcia w świetlicy)
5. 6a – p. R. Ryś (j. angielski)
6. 3c rew. – zajęcia odwołane
7. i 8. 1AG – p. J. Kasprzak (wych. fiz. – cała klasa)
7. i 8. 1AP – warsztaty w sali 35

zajęcia za p. K. Brzeskwiniewicz
1. 7a – p. K. Szymanowska (j. polski)
2. 8c – p. A. Waloszek (j. niemiecki)
3. 7b – p. K. Maciejak (muzyka)
5. 8b – T. Pertek (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. A. Ratajczak
1. i 2. 5c/5d – p. A. Pietrula i p. J. Krenz (wych fiz. – całe klasy)
1. 5z – przychodzi na 835
2. 5z – p. R. Ryś (j. angielski)
5. i 6. 1LBP – p. J. Kasprzak (wych fiz. – całe klasy)
5. 1LAP – p. A. Piotrowiak (j. angielski – cała klasa)
6. 1LAP – p. R. Musioł (j. polski)
7. i 8. 1AG – p. J. Kasprzak (wych. fiz. – cała klasa)
7. i 8. 1AP – warsztaty w sali 35

zajęcia za p. T. Kapała
5. i 6. 1LBP – p. J. Kasprzak (wych fiz. – całe klasy)
5. 1LAP – p. A. Piotrowiak (j. angielski – cała klasa)
6. 1LAP – p. R. Musioł (j. polski)
7. i 8. 1AG – p. J. Kasprzak (wych. fiz. – cała klasa)
7. i 8. 1AP – warsztaty w sali 35

zajęcia za p. K. Zelek
3. 1LAG – p. K. Szymanowska (j. polski)
5. 1LBG – p. B. Malcherek (WOS)
6. 8a – p. T. Pertek (j. angielski)
9. 3LO r_inf. – zajęcia odwołane
10. 1AP – do domu

•kl. 1BG i 1BP – po lekcji 1 wycieczka szkolna
•kl. 5c – na lekcji 6 do domu lub zajęcia w świetlicy pod opieką p. M. Grobelnej
•kl. 1AG – na lekcji 6 p. B. Gubańska (zajęcia biblioteczne)
•klasa 1LBG – na lekcji 1 i 2 warsztaty w sali 35,
•klasa 1LAP – na lekcji 3 i 4 warsztaty w sali 35,
•klasa 1LAG – na lekcji 5 i 6 warsztaty w sali 35,
•klasa 1AP – na lekcji 7 i 8 warsztaty w sali 35,
•dyżur za p. A. Walkowiak-Stefan po lekcji 2 pełni p. R. Szkaradek (budynek P),
•dyżur za p. A. Iżykowską po lekcji 1 pełni p. K. Szymanowska (budynek G),
•dyżur za p. A. Barteczka po lekcji 2 pełni p. K. Wolny (budynek G),
•dyżur za p. K. Zelka po lekcji 4 pełni p. T. Pertek (budynek G),
•dyżur za p. A. Ratajczak po lekcji 1 pełni p. A. Piotrowiak (budynek H),
•dyżur za p. K. Brzeskwiniewicza po lekcji 5 pełni p. J. Krenz (budynek H),
•dyżur za p. A. Ratajczak po lekcji 6 pełni p. J. Kasprzak (budynek H),
•dyżur za p. T. Kapała po lekcji 7 pełni p. J. Kasprzak (budynek H).

Cofnij