Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 763

CZWARTEK – 05.12.2019

zajęcia za p. J. Hryniowska
2. 1LAG – p. D. Poślednik (geografia – cała klasa)
4. 3LO r_hist – p. K. Synoracki (hist. i społ./r_hist. – cała klasa)
5. 1LBP – p. A. Piotrowiak (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. V. Nowak
1. i 2. 3LO r_mat. – przychodzi na 930
4. 1LAG – p. B. Teodorczyk (geografia)

zajęcia za ks. P. Przydrożnego
1. 6b – przychodzi na 835
2. 6c – p. R. Szkaradek (religia)
4. 7a – p. M. Kędzia (plastyka)
5. 6a – p. A. Teodorczyk (biologia)

zajęcia za p. I. Łapka
1. 1AP rew. – p. K. Huchrak (cała grupa)
3. 5a – p. A. Bielerzewska (j. angielski – cała klasa)
5. 1LAP r_j. pol.– p. K. Szymanowska (j. polski)
6. 2LO – p. K. Szymanowska (j. polski)
7. 7b – p. M. Ciesielska (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. A. Iżykowską
1. 1AG/1BG zkk – zajęcia odwołane
2. 1BG gr. WDŻR – zajęcia odwołane
6. i 7. 5a/5b/5c zkk – zajęcia odwołane
8. 6b/4a zkk – zajęcia odwołane

zajęcia za p. A. Barteczka
1. 1LBG – p. A. Kaczmarek (matematyka)
2. 1LAP – p. S. Kaczmarek (fizyka – cała klasa)
3. 1AG – przychodzi na 1030
5. 7b – p. G. Konopka-Dworniczak (matematyka)
6. 7a – p. R. Ryś (j. angielski - lekcja odpracowana)
7. 1BG – p. B. Gubańska (zajęcia biblioteczne)
8. 1LBP – p. B. Malcherek (historia)
9. 3LO r_chem. – zajęcia odwołane

zajęcia za p. K. Banaszczak
2. 1LBG – p. B. Teodorczyk (geografia)
5. 1AP – p. K. Zelek (edb)

zajęcia za p. M. Ciesielska
4. 6b – p. W. Dworniczak (j. angielski)
5. 6d – p. M. Spychała (matematyka)
6. 6a – p. A. Bielerzewska (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. K. Wolny
4. 1LBP – p. A. Piotrowiak (j. angielski – cała klasa)
5. 2LO – p. R. Ryś (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. K. Zbaraż
5. i 6. 8a/8b/8c – p. J. Krenz, p. A. Ratajczak i p. T. Kapała (wych fiz. – całe klasy)
7. 6c rew. – zajęcia odwołane
9. 1AG/1BG/1AP/1BP – p. J. Kasprzak, p. T. Kapała, p. J. Krenz i p. A. Ratajczak (wych fiz. – całe klasy)

zajęcia za p. A. Waloszek
3. 2LO – p. K. Wolny (j. niemiecki – dwie grupy)
4. 1AP – p. R. Ryś (j. angielski/zajęcia opiekuńcze – cała klasa)

zajęcia za p. B. Malcherek
2. 1AG – przychodzi na 1030
3. 1LBG – p. K. Synoracki (WOS)
4. 2LO – p. K. Huchrak (matematyka – cała klasa)

zajęcia za p. K. Zelek

1. 1LAG – przychodzi na 835
2. 1AP – p. J. Kasprzak (informatyka – cała klasa w HI1)
3. 1BP – p. J. Kasprzak (informatyka – cała klasa w HI1)
4. 1BG – p. J. Kasprzak (informatyka – cała klasa w HI1)

zajęcia za p. R. Musioł
1. 6c – przychodzi na 835
2. 6d – p. M. Ciesielska (j. angielski)
3. 4a – p. A. Piotrowiak (j. angielski)

zajęcia za p. G. Konopka-Dworniczak
1. 5c – przychodzi na 835
2. 5a – p. A. Lisek (zajęcia opiekuńcze – cała klasa)

zajęcia za p. A. Furmankiewicz
3. 1c – p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
4. 3a – p. D. Skrzypczak-Zelek (edukacja plastyczna )
5. 3c – p. A. Ptak (edukacja wczesnoszkolna)

zajęcia za p. R. Szkaradek
4. 5c – p. M. Burzyńska (zajęcia w świetlicy)
5. 5z – p. T. Pertek (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. D. Kasprzak
5. i 6. 3b – do domu lub zajęcia w świetlicy pod opieką p. Arkadiusza Kaczmarka

zajęcia za p. B. Krawczyk
1130 – 1400 OPb – p. M. Burzyńska (zajęcia opiekuńcze)

zajęcia za p. W. Dróżniewicz
od 1430 – biblioteka nieczynna

zajęcia za p. A. Pietrula
1. i 2. 7a/7b gr. chł – p. A. Ratajczak (wych fiz.) 
3. i 4. 6c/6d gr. chł – p. A. Ratajczak (wych fiz.)
5. i 6. 8a/8b/8c – p. J. Krenz, p. A. Ratajczak i p. T. Kapała (wych fiz. – całe klasy)

zajęcia za p. K. Brzeskwiniewicza
1. 1LAG – przychodzi na 835
2. 1AP – p. J. Kasprzak (informatyka – cała klasa w HI1)
3. 1BP – p. J. Kasprzak (informatyka – cała klasa w HI1)
4. 1BG – p. J. Kasprzak (informatyka – cała klasa w HI1)
5. 6c – p. J. Kasprzak (informatyka – cała klasa w HI2)
6. 1LAP – p. K. Zelek (informatyka – cała klasa)
7. 7a – do domu; uczniowie oczekujący na zdw zajęcia w świetlicy
8. 1AG – p. K. Zelek (informatyka – cała klasa)

•dyżur za p. A. Iżykowską po lekcji 1 pełni p. K. Huchrak (budynek G).
•dyżur za p. A. Iżykowską po lekcji 6 pełni p. A. Jagła (budynek P).
•dyżur za p. P. Przydrożnego po lekcji 1 pełni p. A. Kaczmarek (budynek P).
•dyżur za p. A. Barteczkę po lekcji 2 pełni p. R. Ryś (budynek G).
•dyżur za p. A. Barteczkę po lekcji 7 pełni p. K. Zelek (budynek G I i II piętro).
•dyżur za p. A. Barteczkę po lekcji 8 pełni p. W. Kowalski (budynek G I i II piętro).
•dyżur za p. K. Zelka po lekcji 1 pełni p. I. Mikołajczak (budynek G).
•dyżur za p. K. Banaszczak po lekcji 1 pełni p. D. Poślednik (budynek G).
•dyżur za p. K. Banaszczak po lekcji 4 pełni p. A. Teodorczyk (budynek G).
•dyżur za p. B. Malcherka po lekcji 2 pełni p. K. Wolny (budynek G).
•dyżur za p. K. Zbaraża po lekcji 5 pełni p. J. Krenz (budynek H).
•dyżur za p. K. Zbaraża po lekcji 7 pełni p. T. Kapała (budynek H).
•dyżur za p. M. Ciesielską po lekcji 5 pełni p. A. Ratajczak (budynek H).
•dyżur za p. K. Brzeskwiniewicza po lekcji 1 pełni p. A. Bielerzewska (budynek H).

Cofnij