Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

Zastępstwa

Odsłon : 599

CZWARTEK – 26.09.2019

zajęcia za p. J. Hryniowską
2. 1LAG – p. B. Gubańska (zajęcia opiekuńcze)
4. 3LO – p. K. Zelek (zajęcia opiekuńcze)
5. 1LBP – p. W. Kowalski (religia z lekcji 9)
9. 3LO gr. r_Hist. – do domu

zajęcia za p. E. Mikołajczak
2. 3c – p. A. Furmankiewicz (religia)
3. 3c – p. A. Walkowiak–Stefan (edukacja wczesnoszkolna)

zajęcia za ks. P. Przydrożnego
1. 6b – przychodzi na 835 lub zajęcia w świetlicy
2. 6c – zajęcia w świetlicy
4. 7a – zajęcia w świetlicy
5. 6a – zajęcia w świetlicy

zajęcia za p. A. Ptak
2. – 4. 1a – p. A. Jagła i p. Joanna Kasprzak (edukacja wczesnoszkolna)

zajęcia za p. I. Łapka
1. 1AP rew. – zajęcia odwołane
3. 5a – p. A. Bielerzewska i p. A. Lisek (j. angielski – cała klasa)
5. 1LAP r_j. pol. – p. R. Ratajczyk (r_matematyka/zaj. opiekuńcze – cała klasa)
6. 2LO – p. B. Malcherek (r_historia z lekcji 9 /zaj. opiekuńcze – cała klasa)
7. 7b – p. M. Ciesielska (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. K. Huchrak
1. 1AP rew. – zajęcia odwołane
2. 1BG rew. – p. M. Kędzia (cała grupa)
3. 1BG – p. R. Ryś (j. angielski – cała klasa)
5. 1AG – p. K. Zelek (edb z lekcji 11)
6. 1BP – p. W. Dróżniewicz (zajęcia opiekuńcze)
7. 1AP – p. W. Dróżniewicz (zajęcia opiekuńcze)

zajęcia za p. B. Wiśniewską
6. kl. 2a/2b zkk – zajęcia odwołane
7. 1LAG zkk – zajęcia odwołane

zajęcia za p. K. Synorackiego
4. 2LO – p. B. Malcherek (Hist_r/Hist. i społ. – cała klasa)
4. 3LO – p. K. Zelek (zajęcia opiekuńcze)
5. 7a – p. A. Teodorczyk (biologia )

zajęcia za R. Szkaradek
4. 5c – zajęcia w świetlicy
5. 5z – p. T. Pertek (j. angielski – cała klasa)

zajęcia za p. A. Iżykowską
1. 1AG/1BG zkk – zajęcia odwołane
2. 1BG – zajęcia odwołane
6. i 7. 5a/5b/5c – zajęcia odwołane
8. 6b/4a – zajęcia odwołane

zajęcia za p. A. Ratajczak
7. i 8. 2LO/3LO – p. T. Kapała i p. J. Kasprzak (wych. fiz. – całe klasy)
9. 1AP/1BP/1AG/1BG – p. J. Kasprzak, p. T. Kapała, p. J. Krenz i p. K. Zbaraż (wych. fiz. – całe klasy)

zajęcia za p. M. Spychała
2. 8c – p. A. Bielerzewska (j. angielski)
3. 7a – zajęcia w świetlicy
6. 6d – do domu lub zajęcia w świetlicy

zajęcia za p. V. Nowak
1. i 2. 3LO r_mat. – przychodzi na 930
3. 3LO – p. T. Pertek (zajęcia z wych.)
4. 1LAG – p. A. Piotrowiak (j. angielski – cała klasa )

zajęcia za p. D. Kempa
1. 4a zdw – zajęcia odwołane
2. 5z – p. M. Grobelna (technika)
3. 5d – p. M. Ciesielska (j. angielski)
4. 5d – p. B. Teodorczyk (geografia)
5. 5c – p. G. Konopka–Dworniczak (matematyka )
6. 5a/5b/5c/5d/5z zdw – zajęcia odwołane
7. 3a rew. – zajęcia odwołane
8. 7a/7b zdw – zajęcia odwołane

•kl. 2LO – na lekcji 3 p. K. Wolny i p. A. waloszek (j. niemiecki – cała klasa)
•kl. 1BG – na lekcji 4 p. K. Brzeskwiniewicz (informatyka – cała klasa)
•W czwartek zajęcia kończą się po 9 lekcji.

Cofnij