Stypendyści 2016/2017

Lista stypendystów za I półrocze roku szkolnego 2016/2017

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:

Liceum Ogólnokształcące:

1. Kinga Krzyżoszczak, kl. 1 LO

2. Beata Szotkiewicz, kl. 1 LO

3. Patrycja Lorenc, kl. 1 LO

4. Joanna Młoda, kl. 1 LO

5. Marta Wiśniewska, kl. 2 LO

Gimnazjum:

1. Aleksandra Bergmann, kl. 1a gim.

2. Kamila Tomkiewicz, kl. 1a gim.

3. Norbert Patalas, kl. 1a gim.

4. Grzegorz Skrzypek, kl. 1a gim.

5. Natalia Mądra, kl.1b gim.

6. Zofia Przewoźna, kl. 1b gim.

7. Julia Samól, kl.1b gim.

8. Antoni Czwojda, kl.1b gim.

9. Dominika Wojtaszek, kl. 2b gim.

10. Maja Wróblewska, kl.2b gim.

11. Eliza Malcherek, kl. 2b gim.

12. Kinga Śmierzchała, kl. 3a gim.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

1. Izabela Lisiak, kl. 1b ZSZ

2. Zuzanna Czajka, kl. 2a ZSZ

3. Magdalena Krzyżoszczak, kl. 3a ZSZ

 

Stypendia Dyrektora szkoły za wybitne osiągnięcia edukacyjne w II półroczu roku szkolnego 2016/2017  otrzymali:

Liceum Ogólnokształcące:

  1. ·         Joanna Młoda, kl. 2 LO
  2. ·         Patrycja Lorenc, kl. 2 LO
  3. ·         Michalina Kędzia, kl. 2 LO
  4. ·         Nicole Zawidzka, kl. 2LO
  5. ·         Kinga Krzyżoszczak, kl. 2 LO
  6. ·         Dawid Pytiak, kl. 2 LO
  7. ·         Marta Wiśniewska, kl. 3 LO
  8. ·         Adrian Bożko, kl. 3 LO

Gimnazjum:

  1. ·         Grzegorz Skrzypek, kl. 2a Gim.
  2. ·         Oliwia Zbaraż, kl. 2a Gim.
  3. ·         Norbert Patalas, kl. 2a Gim.
  4. ·         Aleksandra Bergmann, kl. 2a Gim.
  5. ·       Kamila Tomkiewicz, kl. 2a Gim
  6. ·         Julia Samól, kl.2b Gim.
  7. ·         Dominika Wojtaszek, kl. 3b Gim
  8. ·         Maja Wróblewska, kl.3b Gim.
  9.           Michalina Sowińska, kl. 3b Gim.
  10. ·         Antoni Czwojda, kl.2b Gim.
  11. ·         Natalia Mądra, kl.2b Gim.
  12. ·         Zofia Przewoźna, kl. 2b Gim.
  13. ·         Artur Radoła, kl. 3a Gim.
  14. ·         Szymon Strugała, kl. 3 a Gim.
  15. ·         Eliza Malcherek, kl. 3b Gim.

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

  1. ·         Izabela Lisiak, kl. 2 b ZSZ
  2. ·         Zuzanna Czajka, kl. 3 a ZSZ