Stypendyści 2016/2017

Lista stypendystów za I półrocze roku szkolnego 2016/2017

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:

Liceum Ogólnokształcące:

1. Kinga Krzyżoszczak, kl. 1 LO

2. Beata Szotkiewicz, kl. 1 LO

3. Patrycja Lorenc, kl. 1 LO

4. Joanna Młoda, kl. 1 LO

5. Marta Wiśniewska, kl. 2 LO

Gimnazjum:

1. Aleksandra Bergmann, kl. 1a gim.

2. Kamila Tomkiewicz, kl. 1a gim.

3. Norbert Patalas, kl. 1a gim.

4. Grzegorz Skrzypek, kl. 1a gim.

5. Natalia Mądra, kl.1b gim.

6. Zofia Przewoźna, kl. 1b gim.

7. Julia Samól, kl.1b gim.

8. Antoni Czwojda, kl.1b gim.

9. Dominika Wojtaszek, kl. 2b gim.

10. Maja Wróblewska, kl.2b gim.

11. Eliza Malcherek, kl. 2b gim.

12. Kinga Śmierzchała, kl. 3a gim.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

1. Izabela Lisiak, kl. 1b ZSZ

2. Zuzanna Czajka, kl. 2a ZSZ

3. Magdalena Krzyżoszczak, kl. 3a ZSZ

Stypendyści 2015/2016

Lista stypendystów za I półrocze roku szkolnego 2015/2016

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:

Liceum Ogólnokształcące:

1. Adrian Bożko, kl. 1 LO

2. Wiktor Miedziński, kl. 1 LO

3. Alicja Pawlak, kl. 2 LO

Gimnazjum:

1. Nicole Zawidzka, kl. 3b gim.

2. Joanna Młoda, kl. 3b gim.

3. Kinga Krzyżoszczak, kl.3b gim.

4. Michalina Kędzia, kl. 3b gim.

5. Milena Karolczak, kl. 3b gim.

6. Beata Szotkiewicz, kl. 3a gim

7. Patrycja Frąckowiak, kl. 2a gim.

8. Kinga Śmierzchała, kl. 2a gim.

9. Zuzanna Sroka, kl. 2b gim.

10. Jakub Pawlicki, kl. 2b gim.

11. Julia Juskowiak, kl. 2b gim.

12. Dominika Wojtaszek, kl. 1b gim.

13. Eliza Malcherek, kl. 1b gim.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

1. Magdalena Krzyżoszczak, kl. 2a ZSZ

Stypendyści 2013/2014

Lista stypendystów za I półrocze roku szkolnego 2013/2014.


Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:
1. Adrian Bożko, kl. 2b gim. (4,93, bardzo dobre),
2. Michalina Kędzia, kl. 1b gim. (4,77, bardzo dobre),
3. Dominika Przewoźna, kl. 2b gim. (5.13, wzorowe),
4. Nicole Zawidzka, kl. 1b gim. (4,77, bardzo dobre).

Stypendium Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe:
1. Eryk Gotszling, kl. 3a ZSZ ( 4,5, bardzo dobre),
2. Szymon Krawczyk, kl. 3a ZSZ ( 5,0, dobre),
3. Jakub Szymkowiak, kl. 1c gim. (3,76, bardzo dobre),
4. Przemysław Waściński, kl. 3a ZSZ (5,5, bardzo dobre).

Stypendium Wicestarosty Rawickiego:
1. Patrycja Rydzyńska, kl. I LO ( 4,83, bardzo dobre),
2. Adam Stachowski, kl. II LO (4,80, wzorowe),
3. Monika Krzyżoszczak, kl. 3b ZSZ. (6,0, wzorowe).

Lista stypendystów za II półrocze roku szkolnego 2013/2014.


Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:
1. Dominika Przewoźna, kl. 3b gim.
2. Michalina Kędzia, kl. 2b gim.
3. Adrian Bożko, kl. 3b gim.
4. Kinga Krzyżoszczak, kl.2b gim. 
5. Nicole Zawidzka, kl. 2b gim.
6. Aleksandra Majewicz, kl. 3b gim.
7. Beata Szotkiewicz, kl. 2a gim.
8. Aleksandra Woźniak, kl. 3a gim.
9. Anna Grzybek, kl. 3a gim.
10. Milena Karolczak, kl. 2b gim, 
11. Kinga Kmieć, kl. 2 LO 
12. Jolanta Szymkowiak, kl. 3 a ZSZ

Stypendium Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe:
1. Wojciech Śliwa, kl. 2a gim.

Stypendium Wicestarosty Rawickiego:
1. Weronika Karolczak kl. III LO
2. Adam Stachowski, kl. III LO
3. Aleksandra Młoda kl. II LO

Stypendyści 2014 / 2015

Lista stypendystów za II półrocze roku szkolnego 2014/2015

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce:

Liceum Ogólnokształcące:

  1. Weronika Wachowiak, kl. 2 LO
  2. Alicja Szwarc, kl. 2 LO
  3. Alicja Pawlak, kl. 2 LO
  4. Marta Pawlicka, kl. 3 LO
  5. Błażej Osiński, kl. 3 LO
  6. Aleksandra Młoda, kl. 3 LO
  7. Wiktoria Kowalewska, kl. 3 LO
  8. Kinga Kmieć, kl. 3 LO

Gimnazjum:

  1. Nicole Zawidzka, kl. 3b gim.
  2. Joanna Młoda, kl. 3b gim.
  3. Kinga Krzyżoszczak, kl.3b gim.
  4. Michalina Kędzia, kl. 3b gim.
  5. Milena Karolczak, kl. 3b gim.
  6. Beata Szotkiewicz, kl. 3a gim
  7. Dominika Bachar, kl. 3a gim
  8. Jagoda Wencel, kl. 3a gim
  9. Klaudia Plewa, kl. 3c gim
  10. Patrycja Frąckowiak, kl. 2a gim.
  11. Kinga Śmierzchała, kl. 2a gim.
  12. Kacper Rakowski, kl. 2a gim.
  13. Zuzanna Sroka, kl. 2b gim.
  14. Julia Juskowiak, kl. 2b gim.
  15. Jakub Pawlicki, kl. 2b gim.
  16. Aleksandra Walkowiak, kl. 2b gim.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

  1. Magdalena Krzyżoszczak, kl. 2a ZSZ
  2. Magdalena Kaczmarek, kl. 3b ZSZ