Był sobie człowiek - Karol Wojtyła

Dnia 15 października br. w Sali Portretowej Muzeum Ziemi Rawickiej odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród konkursu z cyklu „Malujemy naszą parafię”, pod hasłem:
„Był sobie człowiek - Karol Wojtyła”. Konkurs zorganizowano w trzech kategoriach wiekowych (6-9 lat, 10-12 lat oraz 13-16 lat). Z naszej Szkoły, prace konkursowe przygotowali: Julia Grobelna, Antoni Czwojda, Katarzyna Wiśniewska – wszyscy z klasy II b oraz Kaludia Głowacz i Eliza Malcherek z klasy III b.


Jury w składzie: ks. Marian Brdyś, Adriana Miara, Antoni Suchanecki, Marek Grześkowiak po zapoznaniu się z pracami 147 osób z dekanatu rawickiego przyznało nagrody i wyróżnienia.
Czołowe miejsca w kategorii wiekowej 13-16 lat (uczniowie klas VII SP oraz II i III klas gimnazjalnych) zajęli nasi uczniowie:
I miejsce - Eliza Malcherek, II miejsce - Antoni Czwojda (ex aequo z Martyną Olejniczak z parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Nieparcie).
Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Rawiczaki.pl, przy współudziale Muzeum Ziemi Rawickiej. Patronat sprawowali dziekan rawickiego dekanatu oraz burmistrzowie gmin: Rawicz, Bojanowo, Miejska Górka.
Zwycięzcom gratulujemy!!!