Dzień Języków Obcych

Rebusy językowe, pyszne ciastka, wymalowane buźki,  konkursy plastyczne no i oczywiście odśpiewanie Panie Janie w trzech językach. Tak wyglądał Dzień Języków Obcych w Naszej szkole. Na trzech przerwach nie brakło atrakcji językowych, plastycznych czy też artystycznych.

Każdy uczeń miał okazję do rozwiązania rebusu językowego, ułożenia sloganu motywującego do nauki języków, czy też pomalowania emotikona w oryginalny sposób. Jednak to wspólne odśpiewanie Panie Janie w trzech językach nauczanych w szkole było chyba największą atrakcją Dnia. Brawurowe wykonanie wersji hiszpańskiej przez jedynie trójkę uczniów było wyjątkowe, wielkie BRAWA !!!
Bardzo dziękujemy uczniom Naszej szkoły za uczestnictwo w szczególności tym którzy tworzyli całą oprawę Dnia.
Nauczyciele języków obcych ;)