NASI BOHATEROWIE

Biblioteka szkolna zaprasza do stworzenia galerii na stronie szkoły z przesłanych przez Was narysowanych lub napisanych podziękowań za pracę w tych trudnych czasach lekarzom, pielęgniarkom czy ratownikom medycznym, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem.
Pamiętajmy także o ludziach pracujących w marketach ulubionych „spożywczakach”, „warzywniakach”, kierowcach, magazynierach, piekarzach i wszystkich tych, którzy nie zostali wymienieni, ale każdego dnia pracują, byśmy mieli co jeść i czuli się bezpiecznie. To też prawdziwi bohaterowie. Choć jak wszyscy boją się o zdrowie swoje i bliskich, to jednak nie porzucili miejsc pracy. Każdego dnia siadają za kasą, pieką dla nas chleb, przewożą produkty, pracując pomagają na różne sposoby, by nie zabrakło nam niczego.
Zapraszamy do stworzenia naszej galerii!!!
Podziękowanie należy wykonać w formacie A4, następnie zrobić zdjęcie i przesyłać do 3 maja 2020 r. na pocztę szkolną do p. Bożeny Gubańskiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub p. Waldemara Dróżniewicza Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przesyłając podziękowanie wyrażacie tym samym zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na umieszczenie pracy w galerii na stronie szkoły.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU