DEnglish Expert

Ruszamy z nowym projektem językowym w naszej szkole i tym samym zapraszamy do uczestnictwa. Projekt adresowany jest do klas pierwszych liceum i będzie trwał do maja 2020. Uczestnicy projektu w trakcie jego trwania zdobywać będą punkty w formie banknotów Euro za udział w poszczególnych częściach projektu. Osoba, która „zarobi” najwięcej Euro zdobędzie tytuł „DEnglish Expert 2020”, gratyfikację w formie oceny oraz nagrodę niespodziankę.

Banknoty Euro będzie można zdobyć za następujące części:

I. Aktywny udział w warsztatach językowych prowadzonych przez p. Anna Wojciechowską;

II. Udział w organizacji Szkolnego Dnia Języków Obcych;

III. Przygotowanie projektu z języka angielskiego/niemieckiego (np. krótki film, prezentacja, streszczenie przeczytanej lektury w języku obcym lub przygotowanie i przeprowadzenie lekcji lub Wasz oryginalny WŁASNY pomysł).

Opiekunowie projektu

Język angielski – p. Tomasz Pertek

Język niemiecki – p Karolina Wolny

Ruszamy z nowym projektem językowym w naszej szkole i tym samym zapraszamy do uczestnictwa. Projekt adresowany jest do klas pierwszych liceum i będzie trwał do maja 2020. Uczestnicy projektu w trakcie jego trwania zdobywać będą punkty w formie banknotów Euro za udział w poszczególnych częściach projektu. Osoba, która „zarobi” najwięcej Euro zdobędzie tytuł „DEnglish Expert 2020”, gratyfikację w formie oceny oraz nagrodę niespodziankę.

Banknoty Euro będzie można zdobyć za następujące części:

       I.            Aktywny udział w warsztatach językowych prowadzonych przez p. Anna Wojciechowską;

     II.            Udział w organizacji Szkolnego Dnia Języków Obcych;

  III.            Przygotowanie projektu z języka angielskiego/niemieckiego (np. krótki film, prezentacja, streszczenie przeczytanej lektury w języku obcym lub przygotowanie i przeprowadzenie lekcji lub Wasz oryginalny WŁASNY pomysł).

Opiekunowie projektu

Język angielski – p. Tomasz Pertek

Język niemiecki – p Karolina Wolny