Nasz „Nauczyciel na medal”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż pani Angelika Ratajczak, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Miejskiej Górce, została zgłoszona przez uczniów i rodziców naszej szkoły do zaszczytnego tytułu „Nauczyciel na Medal” – Plebiscytu organizowanego przez Głos Wielkopolski, mającego na celu wyróżnienie najbardziej cenionych
i lubianych przez uczniów i ich rodziców nauczycieli z Wielkopolski. Warto podkreślić, że pani Angelika Ratajczak, jest jedną z czterech kandydatów do tego tytułu w powiecie rawickim.
Głosowanie na etapie powiatowym trwa od dnia 12.10.2018 r. od godziny 12:00 do dnia 8.11.2018 r., do godz.21:00. O awansie do II etapu Plebiscytu - finału wojewódzkiego - decyduje największa liczba głosów w poszczególnych powiatach i kategoriach, zliczona na podstawie głosów oddanych za pośrednictwem strony internetowej w Serwisie - gloswielkopolski.pl - oraz za pomocą SMS Premium.

Gratulując pani Angelice Ratajczak nominacji, zapraszamy jednocześnie wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz sympatyków naszej szkoły do głosowania!

Angelika Ratajczak Nauczyciel na Medal