Nasi uczniowie nagrodzeni w Konkursie „Malujemy naszą parafię”

W dniu 10 czerwca 2018 r. w sali portretowej rawickiego ratusza odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z cyklu „Malujemy naszą Parafię”, tym razem na temat „Boże Ciało”. Do konkursu zgłoszono 966 prac uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu 10 parafii należących do dekanatu rawickiego.
Prace oceniało Jury w składzie: ks. Edmund Magdziarz – dziekan dekanatu rawickiego, p. Adriana Miara – dyrektor Muzeum Ziemi Rawickiej, p. Antoni Suchanecki – artysta malarz oraz p. Marek Grześkowiak ze Stowarzyszenia Rawiczaki.pl - głównego organizatora konkursu.
Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły, którzy w swojej kategorii wiekowej (kl. VII SP oraz II i III gimnazjum) zdobyli czołowe miejsca.
Najwyżej oceniono pracę Mai Wróblewskiej z klasy 3 b, która zdobyła I miejsce, II miejsce (ex aequo z Oliwią Mosiek z Rawicza) zajęła Katarzyna Wiśniewska z klasy II b, natomiast Norbert Patalas z klasy II a otrzymał wyróżnienie.
Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!!!