Wolontariat „Świąteczny Koncert”

W Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce odbył się „Koncert Świąteczny” dla osób niepełnosprawnych zaproszonych z powiatu rawickiego. Koncert został przygotowany przez uczniów-wolontariuszy z Zespołu Szkół im. St. Mikołajczyka w Miejskiej Górce. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili zaproszeni goście: Dyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Miejskiej Górce p. Jarosław Latusek, Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu p. Marta Rzepecka, Dyrektor OKSiAL w Miejskiej Górce p. Marek Stach, kierownik ŚDS w Rawiczu p. Edyta Naskręt, Dyrektor DPS w Osieku p. Iwona Tuszyńska -Wałkiewicz.

Każdego uczestnika koncertu witał św. Mikołaj. Zaproszeni goście mogli posłuchać kolęd oraz obejrzeć przedstawienie w wykonaniu naszych uczniów. Uczestnicy koncertu otrzymali w prezencie upieczone przez wolontariuszy pierniki. Na końcu uroczystości przygotowano słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów naszej szkoły. Podziękowania należą się również osobom zaangażowanym w przygotowaniu tej uroczystości, między innymi wolontariuszom i opiekunom.